whatsapp

"HAKKIMIZDA"

Hurma Sipariş Hurma ihtiyaçlarınızı organik ve sağlıklı ürünlerimizle '' Medine Hurmasını Ayağınıza kadar getirdik '' anlayışını benimseyerek “ HURMA SİPARİŞ ” farkını sizlere sunuyor. Ayrıca, '' HURMA SPECİAL '' Markamız ile özel olarak hazırladığımız ürün paketlerimiz ile birlikte,      '' YAŞ HURMACI '' Markamız ile özellikle Ramazan aylarında iftar sofralarınızın vazgeçilmezi olan Yaş hurma'yı ihtiyaçlarınız doğrultusunda Hizmetinize sunuyoruz...

Bizler Söz konusu gıda olunca lezzetin bozulmaması ve soğuk zincirin muhafaza edilmesine oldukça önem veriyoruz. Bu yüzden paketlenen ürünlerin en taze şekilde sizlere ulaşabilmesi için çeşitli yöntemler geliştiren firmamız, Taze ve Yaş Hurmalar, ısı yalıtımlı özel ambalajlarla paketleyip, yeni nesil kargolama metodu sayesinde orijinal lezzetleri ile en taze haliyle adresinize teslim ediyoruz.

Hurmayı neden HURMA SİPARİŞ ’den almalısınız ?

  • Hac veya Umre seyahatinizde hurma alışverişi ile zaman kaybetmez, kısıtlı zamanınızı boşa harcamazsınız.
  • Kargo ücreti ve gönderim telaşı yaşamazsınız.
  • Kaliteli hurma satın alırsınız. Çünkü kaliteli ürünler başta Türkiye olmak üzere diğer ülkelere ihraç edilmektedir.
  • Üründe problem yaşamanız halinde karşınızda muhatap bulur, gerekirse ürünü değiştirebilir / iade edebilirsiniz.
  • Hurmanız tükendiğinde aynı kalitede ürünü kolaylıkla tedarik edebilirsiniz.
  • Hurma, sadece çok sıcak iklimlerde yetiştiğinden, ürünün menşei ülkeden geldiğinden emin olarak satın alırsınız.

Hurma çeşitlerinden ; Medine Hurması, Acve, Mebrum, Sugai, Meşruk, Safavi, Hudri, Sukkeri Taze Yaş Hurma, Kudüs Hurması siparişi için http://www.hurmasiparis.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.